Telefon Whatsapp Teklif Alın E-posta
REFERANSLAR

Tuz Odası Yapımı

Spa & Wellness Danışmanlığı

Havuz Bakımı

Termal Havuz Yapımı

Gölet Havuz Yapımı

Aquapark Yapımı

E-Katalog
Teklif Alın
Giriş
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Ana faaliyet alanı olan havuz ve spa sektöründeki amacımız, çağın yeniliklerini takip etmek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

Hakkımızda

Yaklaşımımız
Projelerimizin tamamı yatırımcıların yüzünü güldürecek nitelikte olup, her durumda kazanç sağlamaktadır.
Havuz ve Spa piyasasının çok etkin olduğu ülkemizde yatırımcıya veya kullanıcıya kazanç getirmek en büyük tercih edilme sebebidir.
Bunun beraberinde toplumsal değerler ışığında, insan faktörünün güvenliğini, sağlığını ve mutluluğunu da ön planda tutmayı prensip edindik.
Sizleri mutlu edecek her alanda olabilmek adına hizmetlerimize kesintisiz devam edeceğiz.

Şirket Profili
Fark yaratan, doğru projelerle öncü, güçlü, saygın, dünya standartlarında bir şirket olmayı hedefleyen Savaş Grup; kazanmayı ve kazandırmayı amaçlarken, etik olmayı ve güvenilirliği de ilke edinmiştir. Türkiye'nin yanı sıra Yurt dışında da çok sayıda proje geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.
Savaş Grup, Havuz ve Spa alanındaki faaliyetlerinde doğaya saygılı, Global Mimariye katkı sağlayacak, mimari değeri olan projelere imza atmayı hedeflemektedir.
Müşteri hakları ve memnuniyeti ise temel felsefesinin merkezindedir.

Vizyon
Savaş Grup'un amacı, faaliyet gösterdiği her sektörde kendini yenilemek ve geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçiliği ilke edinmek ve kalite anlayışını üst düzeyde tutmaktır.
Ana faaliyet alanı olan Havuz ve Spa sektöründeki amacı, çağın yeniliklerini takip etmek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

Misyon
Havuz sektöründe yenilikçi kimliğimizle; ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi tavrı ile tercih edilen,  Global bir havuz markası olmak.

Hedeflerimiz
Çilek Havuz'un hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi açısından, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeleriyle sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markası ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak asıl amaçlarındandır.

Grubumuzun Temel Felsefesi
Yaptığımız her işte, her geçen gün gelişen dünyanın öncüsü olmak.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Çevre duyarlılığına sahip projeler geliştirmek ve hayata geçirmek.

Dürüstlük ve Adil Davranma Dürüstlük ve Adil Davranma
Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
Bireye Saygı Bireye Saygı
Yenilikçilik Yenilikçilik
TARİHÇE
1993
Nasıl Başladık?

1993 yılında Serdar Savaş tarafından İstanbul'da kurulan Çilek Havuz, bir AİLE şirketidir. Yönetimden, çalışanına kadar hiyerarşik çalışma sistemini reddeden her bir çalışanını ailenin bir üyesi olarak gören Çilek Havuz günümüzde 22 ülkeye aktif ihracat yapan, 4 ülkede şubesi olan ve temel gayesi dünyadaki havuz yapımı sektörüne yön vermek olan bir markadır.

E-BÜLTEN

Yeni Gelişmelerden İlk Sizin Haberiniz Olsun !

Ayrıl
Katıl